Hakkımızda

25 seneyi aşkın oyuncak tecrübemizle 2008 yılından  itibaren çocuklara organik oyuncaklar yapma arzusuyla ağaçtan oyuncaklar hazırlamaya başladı. Ortaya çıkan yapboz (puzzle) oyuncaklar şirketimiz sahibinin  çocuklarından ve çevresindeki dostlarından o kadar çok ilgi gördü ki; onlar içinde oyuncak yapar hale gelerek ürünlerin çocukların hoşlarına gittiğini fark etti.

Sonralarda bu fikri tüm çocuklar için nasıl geliştirebiliriz? Düşüncesinden yola çıkarak oyuncak işini tamamen profesyonel bir yapıya Taşıyan Eray Mimarlık, Eray Unique wooden puzzle toys markasını yarattı. 

Şimdilerde Uzman ekipleriyle  İstanbul’da kurulmuş 2000 metrekare kapalı, 10000 metrekare açık alana  sahip üretim tesislerinde tamamen doğal, kesinlikle çocuklar için hiçbir zararlı madde içermeyen, çocukların algısını yormayan, beceri geliştirmelerine olanak tanıyan, hayal güçlerini belirli hikaye ve kalıplarla kısıtlamayan, derinlik algılamasını öğrenmelerine, el göz koordinasyonlarının gelişmesine yardımcı olan ahşap oyuncakları  üretilmektedir.

Comments are closed.